11η αγωνιστική - Πρόγραμμα και διαιτητές

11η αγωνιστική - Πρόγραμμα και διαιτητές

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Π.Ο.Ε.Λ. 2018-19

Συνεχίζετι το Σαββατοκύριακο 22-23/12/18 με τη 11η αγωνιστική το πρωταθλήματος της ΠΟΕΛ, που χορηγεί και αθλοθετεί η φίλαθλος εταιρία CARLSBERG. Τους αγώνες θα διαιτητεύσουν οι:

 

Πέμπτη 20/12/18  ώρα 8:00μμ

ΠΑΣ Αγροκηπιάς                     - ΗΦΑΙΣΤΟΣ Μιτσερού                        κοιν. Μιτσερού

            Β. Βασιλείου – Γ. Μίας – Α. Χρυσάνθου

Σάββατο 22/12/18  ώρα 2:30μμ

ΑΠΟ Αγ. Επιφανίου                 - ΑΠΟΦ Φαρμακά                              

            Δ. Κωνσταντίνου – Α. Αριστοδήμου – Μ. Λακαταμίτης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Τσερίου           - ΑΠΟΛΛΩΝ Γερίου                             γήπ. Ποταμιάς

            Κ. Κογκορόζης – Μ. Κώστα – Μ Γεωργίου

ΤΑΜΑΣΣΟΣ Π. Ορεινής           - ΑΠΟΠ Παλαικύθρου                         STAR F.C.

            Η. Χαραλάμπους – Α. Σπύρου – Στ. Παναγιώτου

ΟΜΟΝΟΙΑ Παλιομετόχου       - ΑΟΛ Λακατάμιας                             

            Ν. Σαμουήλ – Γ. Ζένιος – Γ. Στυλιανού

ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ Αγ. Μαρίνας         - ΠΑΟΚ Κλήρου

            Α. Ζήνωνος – Α. Στυλιανού – Α. Παγούνας

Κυριακή 23/12/18  ώρα 10:30πμ

ΕΔΟΝ Ακακίου                        - ΑΟΜ Μενοίκου                               

            Μ. Ιωάννου – Α. Σπύρου – Α. Χρυσάνθου    

ΔΟΞΑ Δευτεράς                      - ΟΜΟΝΟΙΑ Β. Πόλου                        

            Α. Αριστοδήμου – Ν. Νικολάου – Μ. Γεωργίου

ΠΑΟΚ Καπέδων                       - ΕΛΠΙΔΑ Γουρρίου                            

            Α. Μαυρουδής – Στ. Μαυρουδής – Α. Παρτασίδης

 

Κυριακή 23/12/18  ώρα 11:00πμ

ΑΕΛ Λακατάμιας                     - ΕΛΠΙΔΑ Αφάνειας                 γήπ.  ΑΕΛ Λ/μιας (CYTA)

            Ζ. Γεωργίου – Μ. Μάρκου – Στ. Παπαϊωάννου

 

Κυριακή 23/12/18  ώρα 1:45μμ

ΑΕΚ Κ. Χωριού                         - Κ.Ν. Μαλούντας

            Γ. Ζένιος – Ν. Θαλασσίτης – Μ. Σφογγαράς

 

Κυριακή 23/12/18  ώρα 2:30μμ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Λυθροδόντα    - MICA F.C.                                         

            Κ. Γεωργίου – Μ. Ιωάννου – Ν. Αντρέου

ΑΡΙΩΝ Εργατών                       - Α.Ε. Σιας                                           

            Κ. Παναγιώτου – Δ. Μικελλίδης – Γ. Τσιάτσιος

ΗΡΑΚΛΗΣ Παλαιχωρίου          - ΕΑΣ Αρεδιού                                     

            Στ. Μαυρουδής – Α. Μαυρουδής – Α. Παρτασίδης

 

Πέμπτη 27/12/18  ώρα 7:45μμ

ΠΡΟΟΔΟΣ Καϊμακλίου            - ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ Κ`κλίου                       γήπ.  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

            Μ. Γιαννάκη – Α. Ζήνωνος – Μ. Κώστα

 

 


Print   Email