12 Φεβ 2017

Αποτελέσματα

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΣΤΑΣΑΣ 2 : 0 ΑΡΑΚΑΣ ΛΑΓΟΥΔΕΡΩΝ/ΣΑΡΑΝΤΙ
ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΟΝΗΣ 2 : 5 ΛΕΝΑΣ ΧΑΝΔΡΙΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΜΑΜΑΣ ΞΥΛΙΑΤΟΥ 1 : 5 ΑΡΗΣ ΠΕΡΑ ΟΡΕΙΝΗΣ
Η ΑΚΑΝΘΟΥ 4 : 0 ΑΠΟΑ ΑΛΩΝΑΣ
Α.Ε. ΒΥΖΑΚΙΑΣ 1 : 1 ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΧΑΡΤΖΙΑΣ

Βαθμολογία

    A N I H T B
1 ΛΕΝΑΣ ΧΑΝΔΡΙΩΝ 14 11 3 0 45 - 12 36
2 Η ΑΚΑΝΘΟΥ 14 11 3 0 52 - 10 36
3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΣΤΑΣΑΣ 14 6 4 4 30 - 21 22
4 ΑΡΗΣ ΠΕΡΑ ΟΡΕΙΝΗΣ 14 6 3 5 34 - 32 21
5 ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΧΑΡΤΖΙΑΣ 14 6 3 5 26 - 21 21
6 Α.Ε. ΒΥΖΑΚΙΑΣ 14 6 1 7 26 - 23 19
7 ΑΡΑΚΑΣ ΛΑΓΟΥΔΕΡΩΝ/ΣΑΡΑΝΤΙ 14 5 1 8 19 - 35 16
8 ΑΓΙΟΣ ΜΑΜΑΣ ΞΥΛΙΑΤΟΥ 14 3 3 8 13 - 30 12
9 ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΟΝΗΣ 14 3 3 8 23 - 34 12
10 ΑΠΟΑ ΑΛΩΝΑΣ 14 1 0 13 15 - 65 3
12 Φεβ 2017

Με εκτός έδρας νίκες προχώρησαν Ροτσίδης και Κέδρος . Νίκη-προβάδισμα για την τρίτη θέση πέτυχε ο Ευαγόρας.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΚΛΗΡΟΥ 1 : 2 ΑΤΕ ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ 1 : 4 ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ 1 : 7 ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΑΓ.ΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 3 : 0 ΘΟΙ ΚΑΠΕΔΩΝ

Βαθμολογία

    A N I H T B
1 ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 14 11 1 2 37 - 12 34
2 ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ 13 11 0 2 43 - 10 33
3 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΑΓ.ΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 13 9 0 4 35 - 11 27
4 ΘΟΙ ΚΑΠΕΔΩΝ 14 8 1 5 25 - 21 25
5 ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 13 8 0 5 26 - 25 24
6 ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ 13 5 0 8 20 - 29 15
7 ΑΤΕ ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ 14 3 1 10 17 - 39 10
8 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΚΛΗΡΟΥ 13 2 1 10 16 - 39 7
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ 13 1 0 12 9 - 42 3
05 Φεβ 2017

Με νίκες προχώρησαν ο ΡΟΤΣΙΔΗΣ και ο ΚΕΔΡΟΣ που διεκδικούν το φετινό τίτλο στην επίλεκτη κατηγορία της ΕΠΟΠΛ με τον Κέδρος να έχει τις περισσότερες πιθανότητες αφού έχει αγώνα λιγότερο. Από εκεί και πέρα τρεις ομάδες θα διεκδικήσουν την Τρίτη θέση που οδηγεί στους αγώνες ένταξης.


Αποτελέσματα

05-02-2017 ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 3 : 1 ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ
05-02-2017 ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 0 : 4 ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
05-02-2017 ΑΤΕ ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ 0 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ
05-02-2017 ΘΟΙ ΚΑΠΕΔΩΝ 3 : 1 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΚΛΗΡΟΥ
 
Βαθμολογία
 

 

  Α Ν Ι Η T Β
1 ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 13 10 1 2 33 - 11 31
2 ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ 12 10 0 2 36 - 9 30
3 ΘΟΙ ΚΑΠΕΔΩΝ 13 8 1 4 25 - 18 25
4 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΑΓ.ΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 12 8 0 4 32 - 11 24
5 ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 13 8 0 5 26 - 25 24
6 ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ 12 5 0 7 19 - 22 15
7 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΚΛΗΡΟΥ 12 2 1 9 15 - 37 7
8 ΑΤΕ ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ 13 2 1 10 15 - 38 7
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ 12 1 0 11 8 - 38 3
 
 
 
 
 
 
24 Ιαν 2017

Διεξάγεται την Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2017, η Προημιτελική Φάση του Κυπέλλου ΕΠΟΠΛ, με τις πιο κάτω συναντήσεις:


ΑΡΗΣ Πέρα Ορεινής – ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ Κλήρου
Γήπεδο: ΑΤΕ-ΠΕΚ Εργατών - ΄Ωρα: 11.00 π.μ.


ΡΟΤΣΙΔΗΣ Μάμμαρι – ΛΕΝΑΣ Χανδριών
Γήπεδο: Κοινοτικό Κοκκινοτριμιθιάς - ΄Ωρα: 10.30 π.μ.


ΑΠΟΠ Παλαιχωρίου – ΚΕΔΡΟΣ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Γήπεδο: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Λυθροδόντα - ΄Ωρα: 2.00 μ.μ.


ΑΤΕ-ΠΕΚ Εργατών – ΘΟΙ Καπέδων
Γήπεδο: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Λυθροδόντα - ΄Ωρα: 10.30 π.μ.


Σημ:- Σε περίπτωση ισοπαλίας των αγώνων, δίδεται ημίωρη παράταση και εάν το αποτέλεσμα παραμένει το ίδιο ακολουθεί η διαδικασία των πέναλτι.

Σελίδα 5 από 7
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…