18 Ιαν 2018

Συνεχιζετε την Κυριακη η 15η αγωνιστικη με τις ακολουθες συναντησεις.


1.ΑΠΟΜ ΜΑΘΙΑΤΗ-ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΥΡ.11.00 ΓΗΠ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ-ΑΚΑΝΘΟΥ ΚΥΡ.10.30 ΓΗΠ.ΒΟΡΕΙΟΥ ΠΟΛΟΥ
3.ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ-Ε.Σ.ΑΓΚΑΣΤΙΝΑΣ ΚΥΡ.14.30 ΓΗΠ.ΑΔΩΝΗ ΙΔΑΛΙΟΥ
4.ΠΑΟΚ ΚΟΚ/ΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΥΡ.14.30 ΓΗΠ.ΚΟΚ/ΘΙΑΣ
5.ΕΝΑΔ-ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΚΥΡ.15.00 ΓΗΠ.ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ

18 Ιαν 2018

Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 20-21/01/18 με τη 14η αγωνιστική το πρωτάθλημα της ΠΟΕΛ, που χορηγεί και αθλοθετεί η φίλαθλος εταιρία CARLSBERG. Τους αγώνες θα διαιτητεύσουν οι:
Σάββατο 20/01/18 ώρα 1:30μμ
ΤΑΜΑΣΣΟΣ Π. Ορεινής - ΟΜΟΝΟΙΑ Β. Πόλου
Αρ. Αριστοδήμου – Στ. Μαυρουδής – Μ. Γεωργίου

Σάββατο 20/01/18 ώρα 2:30μμ
ΠΡΟΟΔΟΣ Καϊμακλίου - ΕΔΟΝ Ακακίου
Κ. Κογκορόζης- Γ. Μίας – Α. Ιωάννου
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας - ΑΠΟ Αγ. Επιφανίου
Η. Χαραλάμπους – Κ Παναγιώτου – Γ. Τσιάτσιος
ΠΑΣ Αγροκηπιάς - ΕΑΣ Αρεδιού
Μ. Ιωάννου – Δ. Μικελλίδης – Α. Στυλιανού


Κυριακή 21/01/18 ώρα 10:30μμ
ΑΕΚ Κυθρέας - ΑΡΙΩΝ Εργατών
Α. Παρτασίδης – Α. Μαυρουδής – Στ. Παναγιώτου


Κυριακή 21/01/18 ώρα 12:00μ
MICA F.C. - ΑΠΟΦ Φαρμακά
Γ. Ζένιος- Μ. Ιωάννου – Γ. Στυλιανού
Κυριακή 21/01/18 ώρα 12:30μμ
ΑΕΛ Λακατάμιας - ΑΟΜ Μενοίκου
Μ. Σάββα – Δ. Μικελλίδης – Γ. Μίας

Κυριακή 21/01/18 ώρα 2:30μμ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Λυθροδόντα - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π`σσας
Δ. Κωνσταντίνου – Α. Αριστοδήμου – Α. Χρυσάνθου
ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ Κ`κλίου - ΑΟΛ Λακατάμιας
Ζ. Γεωργίου – Ν. Σαμουήλ – Στ. Παπαϊωάννου
Α.Ε. Σιας - ΕΛΠΙΔΑ Αφάνειας
Κ. Παναγιώτου – Α. Παρτασίδης – Γ. Τσιάτσιος
ΑΕΚ Κ. Χωριού - ΠΑΟΚ Κλήρου
Α. Ζήνωνος – Ν. Νικολάου – Ν. Αντρέου
ΕΛΠΙΔΑ Γουρρίου - ΗΦΑΙΣΤΟΣ Μιτσερού
Β. Βασιλείου – Μ. Μιχαήλ – Μ. Χατζηπέτρου
ΠΑΟΚ Καπέδων - ΗΡΑΚΛΗΣ Παλαιχωρίου
Στ. Μαυρουδής – Α. Μαυρουδής – Μ. Γεωργίου

Πέμπτη 1/02/18 ώρα 7:00μμ
ΑΠΟΠ Παλαικύθρου - ΑΠΟΛΛΩΝ Γερίου
Κ. Γεωργίου – Μ. Ιωάννου – Ν. Αντρέου

Κατά την 13η αγωνιστική
Τέσσερεις κίτρινες κάρτες συμπλήρωσε και δεν δικαιούται να αγωνιστεί στον επόμενο αγώνα της ομάδας του ο ποδοσφαιριστής Δήμος Μιχαήλ Α.Μ. 38695 του σωμ. ΑΠΟΠ Παλαικύθρου

18 Ιαν 2018

Οι συναντήσεις του Πρωταθλήματος Επίλεκτης και Ενιαίας Κατηγορίας ΕΠΟΠΛ, της Κυριακής 21 Ιανουαρίου 2018, το οποίο διεξάγεται με την αθλοθέτηση και επιχορήγηση της Φίλαθλου Εταιρείας Carlsberg, έχoυν ως ακολούθως:


ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

ΛΕΝΑΣ Χανδριών – ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ Κλήρου 12.00 Γήπεδο ΟΡΦΕΑ Λευκωσίας
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Αγίου Δομετίου – ΠΑΟ Κάτω Μονής
ΑΠΟΠ Παλαιχωρίου – ΚΕΔΡΟΣ Αγ.Μαρίνας Σκυλλούρας 10.15
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ – ΕΥΑΓ.ΠΑΛΛΗΚ. Αγ.Τριμιθιάς 2.45 ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ Στάδιο, Δευτερά
ΑΤΕ/ΠΕΚ Εργατών – ΘΟΙ Καπέδων 10.15 Γήπεδο ΘΟΙ Καπέδων

ΕΝΙΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

ΟΧΕΝ Περιστερώνας – ΑΡΗΣ Πέρα Ορεινής 10.30
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΗ) Χάρτζιας – ΑΓΙΟΣ ΜΑΜΑΣ Ξυλιάτου 10.30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Πλατανιστάσας – Κ.Ν.ΤΣΕΡΙ F.C. 10.30
ΑΡΑΚΑΣ Λαγουδερών, Σαράντι – ΑΠΟΑ ΄Αλωνας 10.30

 

14 Ιαν 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Η ΑΚΑΝΘΟΥ 1:2 ΑΠΟΜ ΜΑΘΙΑΤΗ
     
ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 4:2 ΠΟΔ.ΛΕΣΧΗ ΨΗΜΟΛΟΦΟΥ
     
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ 1:4 Ε.Σ.ΔΙΚΕΦΑΝΟΣ ΑΓΚΑΣΤΙΝΑΣ
     
ΕΝΑΔ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ 0:6 ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
     
ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΚΑΚΙΟΥ 0:0 ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Rank Teams Played Wins Draw Lost Diff Points
1 ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 13 11 2 0 35 - 9 35
2 Ε.Σ.ΔΙΚΕΦΑΝΟΣ ΑΓΚΑΣΤΙΝΑΣ 13 8 4 1 39 - 10 28
4 ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΚΑΚΙΟΥ 13 8 3 2 25 - 15 27
3 ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 12 8 3 1 36 - 18 27
5 ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 13 8 2 3 33 - 12 26
6 ΠΟΔ.ΛΕΣΧΗ ΨΗΜΟΛΟΦΟΥ 13 5 1 7 35 - 31 16
7 ΑΠΟΜ ΜΑΘΙΑΤΗ 12 4 0 8 17 - 29 12
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΜΠΙΩΝ 12 3 1 8 13 - 25 10
9 Η ΑΚΑΝΘΟΥ 13 2 1 10 20 - 45 7
10 ΕΝΑΔ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ 12 2 0 10 13 - 50 6
11 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ 12 1 1 10 20 - 42 4
12 Ιαν 2018

Το Σαββατοκυρίακο 12 – 14 Ιανουαρίου 2018, συνεχίζεται το Λεοντιάδειο Πρωτάθλημα της Ο.Π.Ν. ΣΕΚ Λάρνακας με τους πιο κάτω αγώνες:

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 – 14/1/18
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΛΕΘΡΙΚΟΥ - ΑΕΚ ΚΕΛΙΩΝ - Σάββατο
ΘΟΙ/ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΒΑΣΟΥ - Κυριακή
ΑΕΤΟΣ ΑΓΓΛΙΣΙΔΩΝ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ FC - Κυριακή
ΑΕΜ ΜΑΡΩΝΙΟΥ- ΑΣΕΝ/ΕΘΝΙΚΟΣ Κ. ΧΩΡΙΟΥ - Σάββατο
Ε.Σ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΚΕΝΗ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΒΑΣΟΥ – AIANTAΣ ΑΛΕΘΡΙΚΟΥ 1 – 1
ΤΡΟΥΛΛΟΙ – ΑΕΜ ΜΑΡΩΝΙΟΥ 7 – 0
Ε.Σ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΘΟΙ/ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2 – 0
ΑΣΕΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ. – ΑΕΚ ΚΕΛΙΩΝ 1 - 2


ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Γ΄&Δ΄
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΚΟΠ.

ΟΙ ΝΥΚΤΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΣΤΙΣ 7.00΄ Μ.Μ.

 

ΟΛΥΜΠΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ


ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ:

ΤΡΟΥΛΛΟΙ FC – Ε.Σ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Τετάρτη 17/1/18 ώρα 7.30΄ μ.μ.)
Γήπεδο ΠΥΡΓΩΝ


ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ:

ΑΕΜ ΜΑΡΩΝΙΟΥ – ΘΟΙ/ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΓΛΙΣΙΔΩΝ – ΑΣΕΝ/ΕΘΝΙΚΟΣ Κ. ΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΕΛΙΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΒΑΣΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΛΕΘΡΙΚΟΥ – Νικητής ΤΡΟΥΛΛΟΙ FC – E.Σ. ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΣ

12 Ιαν 2018

Οι συναντήσεις του Πρωταθλήματος Επίλεκτης και Ενιαίας Κατηγορίας ΕΠΟΠΛ, της Κυριακής 14 Ιανουαρίου 2018, το οποίο διεξάγεται με την αθλοθέτηση και επιχορήγηση της Φίλαθλου Εταιρείας Carlsberg, έχoυν ως ακολούθως:


ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

ΚΕΔΡΟΣ Αγ.Μαρίνας Σκυλλούρας – ΠΑΟ Κάτω Μονής 2.30
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ Κλήρου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Αγίου Δομετίου
ΕΥΑΓ.ΠΑΛΛΗΚ.Αγίων Τριμιθιάς – ΑΤΕ/ΠΕΚ Εργατών 10.15
ΑΠΟΠ Παλαιχωρίου – Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 10.15
ΘΟΙ Καπέδων – ΛΕΝΑΣ Χανδριών 10.15

ΕΝΙΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

ΑΠΟΑ ΄Αλωνας – Κ.Ν.ΤΣΕΡΙ F.C. 3.00 ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ Στάδιο, Δευτερά
ΑΓΙΟΣ ΜΑΜΑΣ Ξυλιάτου – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Πλατανιστάσας 2.30
ΑΡΗΣ Πέρα Ορεινής – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΗ) Χάρτζιας 2.30
ΑΡΑΚΑΣ Λαγουδερών, Σαράντι – ΟΧΕΝ Περιστερώνας 2.30

 

11 Ιαν 2018

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Π.Ο.Ε.Λ. 2017-18

Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 13-14/01/18 με τη 13η αγωνιστική  το πρωτάθλημα της ΠΟΕΛ, που χορηγεί και αθλοθετεί η φίλαθλος εταιρία CARLSBERG.

Τους αγώνες θα διαιτητεύσουν οι:

Σάββατο 13/01/18  ώρα 2:30μμ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π`σσας            - ΠΡΟΟΔΟΣ Καϊμακλίου                     

            Η. Χαραλάμπους – Στ. Μαυρουδής – Μ. Γεωργίου

ΑΠΟ Αγ. Επιφανίου                 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Λυθροδόντα              κοιν. Μιτσερού

            Κ. Γεωργίου – Μ. Ιωάννου – Ν. Ανδρέου

ΑΟΛ Λακατάμιας                    - ΑΠΟΛΛΩΝ Γερίου                             γήπ. Ποταμιάς

            Αρ. Αριστοδήμου – Γ. Μίας – Μ Λακαταμίτης

ΤΑΜΑΣΣΟΣ Π. Ορεινής           - ΑΕΚ Κυθρέας                                   

            Α. Ζήνωνος– Δ. Μικελλίδης – Μ. Μάρκου

ΑΟΜ Μενοίκου                       - ΑΡΙΩΝ Εργατών                               

            Χ. Συμεού – Α. Στυλιανού – Στ. Παπαϊωάννου

ΕΛΠΙΔΑ Γουρρίου                    - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Τσερίου                    

            Κ. Παναγιώτου – Α. Παρτασίδης – Γ. Τσιάτσιος

 

Κυριακή 14/01/18  ώρα 10:30μμ

ΕΔΟΝ Ακακίου                        - ΑΠΟΠ Παλαικύθρου                        

            Γ. Ζένιος – Α. Ιωάννου – Α. Χρυσάνθου

ΑΠΟΦ Φαρμακά                     - ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας                            

            Κ. Κογκορόζης – Αρ. Αριστοδήμου – Ν. Ανδρέου

ΟΜΟΝΟΙΑ Β. Πόλου               - Α.Ε. Σιας                                           

            Α. Μαυρουδής – Β. Βασιλείου – Ν. Θαλασσίτης

 

Κυριακή 14/01/18  ώρα 12:30μμ

ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ Κ`κλίου             -  MICA F.C.                                        

            Δ. Κωνσταντίνου – Κ. Παναγιώτου – Γ. Τσιάτσιος

 

Κυριακή 14/01/18  ώρα 2:30μμ

ΟΜΟΝΟΙΑ Παλιομετόχου       - ΕΛΠΙΔΑ Αφάνειας                            

            Στ. Μαυρουδής – Α. Μαυρουδής – Α. Παρτασίδης

ΗΦΑΙΣΤΟΣ Μιτσερού              - ΠΑΣ Αγροκηπιάς                              

            Ν. Σαμουήλ– Δ. Μικελλίδης – Μ. Σάββα

ΑΕΚ Κ. Χωριού                         - ΕΑΣ Αρεδιού                                     

            Β. Βασιλείου – Ν. Θαλασσίτης – Μ. Σφογγαράς

ΠΑΟΚ Κλήρου                         - ΠΑΟΚ Καπέδων                                

            Μ. Ιωάννου – Ν. Νικολάου – Α. Χρυσάνθου

 

 

Κατά την 12η αγωνιστική

Τέσσερεις κίτρινες κάρτες συμπλήρωσε και δεν δικαιούται να αγωνιστεί στον επόμενο αγώνα της ομάδας του ο ποδοσφαιριστής Άγγελος Σερπετίνης Α.Μ. 35669 του σωμ. ΑΠΟΛΛΩΝ Γερίου

Κόκκινη κάρτα δέχθηκε ο ποδοσφαιριστής Βασίλης Νικολάου Α.Μ. 216434 του σωμ. ΠΑΟΚ Καπέδων

 

07 Ιαν 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ 3:0 ΑΠΟ ΑΓ. ΕΠΙΦΑΝΕΙΟΥ
     
ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΕΡΙΟΥ 8:0 ΕΔΟΝ ΑΚΑΚΙΟΥ
     
ΜICA FC 5:2 ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
     
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 8:1 ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ
     
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 5:0 ΑΠΟΦ ΦΑΡΜΑΚΑ
     
ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΚΥΘΡΟΥ 1:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Rank Teams Played Wins Draw Lost Diff Points
1 ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 12 11 1 0 48 - 7 34
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 12 9 2 1 46 - 14 29
3 ΜICA FC 12 8 3 1 33 - 13 27
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΕΡΙΟΥ 12 8 1 3 39 - 16 25
5 ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΚΥΘΡΟΥ 12 7 2 3 31 - 14 23
6 ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ 11 7 1 3 23 - 15 22
7 ΑΠΟ ΑΓ. ΕΠΙΦΑΝΕΙΟΥ 12 4 1 7 18 - 31 13
8 ΑΠΟΦ ΦΑΡΜΑΚΑ 12 4 0 8 11 - 30 12
9 ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ 11 2 1 8 11 - 30 7
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑΣ 12 1 3 8 17 - 33 6
11 ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 12 1 1 10 5 - 45 4
12 ΕΔΟΝ ΑΚΑΚΙΟΥ 12 0 2 10 9 - 43 2
07 Ιαν 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ 2:0 ΤΡΙΠΤΟΛΕΜΟΣ ΕΥΡΥΧΟΥ
     
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΛΙΑΝΩΝ 2:4 ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ
     
ΑΜΥΝΑ ΛΙΝΟΥ/ΦΛΑΣΟΥ 3:2 Α.Ε.ΤΕΜΠΡΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Rank Teams Played Wins Draw Lost Diff Points
1 ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ 10 9 1 0 28 - 6 28
2 ΑΜΥΝΑ ΛΙΝΟΥ/ΦΛΑΣΟΥ 10 7 1 2 25 - 15 22
3 ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΛΙΑΝΩΝ 10 6 3 1 34 - 18 21
4 ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ 10 5 0 5 23 - 22 15
5 ΑΡΗΣ ΣΠΗΛΙΩΝ/ΚΟΥΡΔΑΛΩΝ 9 2 2 5 13 - 16 8
6 ΤΡΙΠΤΟΛΕΜΟΣ ΕΥΡΥΧΟΥ 10 2 2 6 10 - 22 8
7 Α.Ε.ΤΕΜΠΡΙΑΣ 10 2 1 7 14 - 28 7
8 Α.Ε.ΚΑΝΝΑΒΙΩΝ 9 1 0 8 8 - 28 3
07 Ιαν 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΛΕΝΑΣ ΧΑΝΔΡΙΩΝ 3:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ
     
ΑΤΕ ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ 4:2 ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ
     
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ 4:1 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΚΛΗΡΟΥ
     
ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 4:2 ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΟΝΗΣ
     
ΘΟΙ ΚΑΠΕΔΩΝ 3:0 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΑΓ.ΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Rank Teams Played Wins Draw Lost Diff Points
1 ΘΟΙ ΚΑΠΕΔΩΝ 12 9 3 0 28 - 4 30
2 ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 12 8 4 0 38 - 10 28
3 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΑΓ.ΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 12 8 3 1 28 - 13 27
4 ΑΤΕ ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ 12 5 3 4 26 - 23 18
5 ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ 12 5 1 6 31 - 30 16
6 ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ 12 5 0 7 25 - 23 15
7 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΚΛΗΡΟΥ 12 4 1 7 27 - 35 13
8 ΛΕΝΑΣ ΧΑΝΔΡΙΩΝ 12 3 1 8 18 - 31 10
9 ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΟΝΗΣ 12 2 3 7 12 - 34 9
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ 12 1 1 10 15 - 45 4
Σελίδα 1 από 22
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…